.

.

2017 Барок кристал кристал очила за сонце Жените Гроздобер Круг Сонце Очила за Дами Ретро Стакло или Женски oculos de sol femini

2017 Барок кристал кристал очила за сонце Жените Гроздобер Круг Сонце Очила за Дами Ретро Стакло или Женски oculos de sol femini

DEN 767.52
DEN 522.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Слики

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
5.5 cm
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Број На Модел На:
H7
Стил:
Круг
Бренд Име:
BaLoKe
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
5.5 cm
Рамка Материјал:
Пластични
Леќи Материјал:
Стакло

Најдобри предлози во категоријата