.

.

YOOSKE Гроздобер Правоаголник очила за сонце Жените Мачка Очи Дизајнер Дами Мала Рамка Црно Црвено Сонце Очила Бренд Ретро Слаби Eyewear

YOOSKE Гроздобер Правоаголник очила за сонце Жените Мачка Очи Дизајнер Дами Мала Рамка Црно Црвено Сонце Очила Бренд Ретро Слаби

DEN 480.00
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
30мм
Пол:
Жените
Бренд Име:
yooske
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Ширина:
65mm
Леќи Материјал:
Пластични
Стил:
очила
Број На Модел На:
0792
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Пластични
zk:
4546

Најдобри предлози во категоријата