.

.

RBROVO 2018 Гроздобер Пеперутка очила за сонце Жените Луксузни Пластични Океанот Леќа Сонце Очила Класичен Ретро Отворено Oculos De Sol Gafas

RBROVO 2018 Гроздобер Пеперутка очила за сонце Жените Луксузни Пластични Океанот Леќа Сонце Очила Класичен Ретро Отворено Oculos

DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Photochromic,Огледало,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Стил:
Пеперутка
Леќа Висина:
55мм
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
RBROVO
Леќа Ширина:
65mm
Број На Модел На:
Очила за сонце MN5147
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Леќа Материјал:
HD
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Влакна Текстил
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика

Најдобри предлози во категоријата