.

.

Читање Очила 1.0 да 4.0 Преносни Паричникот Читателот со Случајот носот клип на Мини читање очила со случајот

Читање Очила 1.0 да 4.0 Преносни Паричникот Читателот со Случајот носот клип на Мини читање очила со случајот

DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние сме производители.
За било какви прашања за моќ,боја,материјал или цел?
Контакт со нас на :
Wechat : 13857713072
Т ел:0086-13857713072

Кон својствата

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300
рамка боја:
црна, црвена, сина, кафена
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Број На Модел На:
4206-2
Леќа Ширина:
4cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Пластични
Обложување:
HC
Леќа Висина:
3cm
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата