.

.

MOSILIN ноќенпоглед Очила За Светлата за Возење очила за сонце со Жолта Леќа UV400 Заштита Ноќ Eyewear за Возачот

MOSILIN ноќенпоглед Очила За Светлата за Возење очила за сонце со Жолта Леќа UV400 Заштита Ноќ Eyewear за Возачот

DEN 201.60
DEN 125.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MOSILIN ноќенпоглед Очила За Светлата за Возење очила за сонце со Жолта Леќа UV400 Заштита Ноќ Eyewear за Возачот

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Photochromic,UV400
Број На Модел На:
27
Леќа Висина:
37mm
Леќи Материјал:
Пластични
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
67mm
Бренд Име:
MOSILIN
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата