.

.

БОБО ПТИЦА Луксузен Бренд Поларизирани Леќи на Сонце Очила Жените Плажа Дрво очила за сонце Мажи со Дрвена Кутија Steampunk C-BG012

БОБО ПТИЦА Луксузен Бренд Поларизирани Леќи на Сонце Очила Жените Плажа Дрво очила за сонце Мажи со Дрвена Кутија Steampunk

DEN 2351.52
DEN 1199.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БОБО ПТИЦА Луксузен Бренд Поларизирани Леќи на Сонце Очила Жените Плажа Дрво очила за сонце Мажи со Дрвена Кутија Steampunk ЗАБЕЛЕШКА : Поради променливата природа на дрво, бојата на вашиот watch може да биде малку поинаков од фото остварување на вашите очила за сонце, еден-на-еден вид. Доаѓа во оригинална дрво подарок кутија.

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
C-BG012-a-d
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
5.05 cm
Леќа Ширина:
4.6 cm
Рамка Материјал:
Дрвени
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
овална

Најдобри предлози во категоријата