.

.

ESNBIE Правоаголна Nerd Очила Рамка Мажите Јасно Очила Жените Ретро Висок Квалитет Машки Спектакл Рамки 2017

ESNBIE Правоаголна Nerd Очила Рамка Мажите Јасно Очила Жените Ретро Висок Квалитет Машки Спектакл Рамки 2017

DEN 1051.20
DEN 746.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ESNBIE Правоаголна Nerd Очила Рамка Мажите Јасно Очила Жените Ретро Висок Квалитет Машки Спектакл Рамки 2017
Спецификација :
Модел БР. :
hm694
Рамка или Без Рамка :
Целосна
Рамка Материјал :
Ацетат
Функција :
За Рецепт
Леќи На Материјал :
Acylic
Големина на :
53-18-140
Време на испорака :
Во 7 дена откако ќе се потврди
Извозните Пазари
Глобални
Висок Квалитет во рачно изработени Ацетат рамка,никој нормален пластични вбризгување; Пролет зглоб,повеќе трајни производи за секојдневна употреба; Правоаголна форма, класичен стил и за мажите и за жените. Цената е само за димова цена, ние исто така може да обезбеди рецепт леќа, но екстра леќи трошоци треба да бидат платени од ваша страна повторно,ве Молиме посетете ја фотографијата линк за да добиете повеќе информации,
Полна Големина информации :
Начин На Мерење На
Детали Покажуваат :
Мулти Сино :
Желка :
Мулти Сива :
Оваа рамка која никогаш нема да излезе од мода! Одлично за фенси облека или секојдневниот ретро шик се носат!
Сертификат : Нашите Производи се одобрени CE ФДУ SGS..итн.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Ние сме затворени за време на викендите и НЕ бродот саботите или неделите!
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Ние брод на вашиот Aliexpress Адреса стандардно,ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно, пред да се направи исплата.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
очила рамка hm694
Бренд Име:
ESNBIE
Материјал:
Рачно изработени ацетат
Тип На Објект:
Наочари Рамки
Големина:
53-18-140
боја:
Сива/Црна/Torotise
Облик/Стил:
Плоштадот/Правоаголна
Пол:
Жените/Жена/Женски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Леќа:
Рецепт леќа се прифати,но објективот трошоци треба да се плати од страна на купувачот
Стил:
Гроздобер

Најдобри предлози во категоријата