.

.

БОБО ПТИЦА Нов Луксузен Мажите очила за сонце Дрво Секојдневен Поларизирани Леќи на Сонце Очила за Мажи Со Дрво Подарок Кутија Steampunk Dropshipping

БОБО ПТИЦА Нов Луксузен Мажите очила за сонце Дрво Секојдневен Поларизирани Леќи на Сонце Очила за Мажи Со Дрво Подарок Кутија

DEN 2304.00
DEN 1175.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

БОБО ПТИЦА Нов Луксузен Мажите очила за сонце Дрво Секојдневен Поларизирани Леќи на Сонце Очила за Мажи Со Дрво Подарок Кутија Steampunk Dropshipping Опис на Производот * рачно изработени Бамбус дрво и очила за сонце
Поларизирани леќи, дрвена рамка, за мажи и жени
Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.
Зошто да го одберете тоа? 1. Уникатен, Фантастична Модерен, Добар Изглед. Еко-пријателски
2. Поларизирани Леќи со УВ
3. Тоа може да го подобри вашиот изглед и да се подобри вашата доверба!
4. Добро спакувани со подарок кутија
Она што е во кутијата
1 x 1 дрво подарок кутија
1 x 1 пп торба
1 x 1 ткаенина торба
1 x 1 очила за сонце

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
HTK06
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
5.0 cm
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
овална
Леќа Ширина:
5.3 CM

Најдобри предлози во категоријата