.

.

БОБО ПТИЦА очила за сонце Мажите и Жените Поларизирана Бамбус Нозе, со Мало Дрвени Подарок Кутија Плажа, Сонце Очила 2017 C-CG005 Капка Брод

БОБО ПТИЦА очила за сонце Мажите и Жените Поларизирана Бамбус Нозе, со Мало Дрвени Подарок Кутија Плажа, Сонце Очила 2017 C-CG005

DEN 1344.00
DEN 685.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

БОБО ПТИЦА очила за сонце Мажите и Жените Поларизирана Бамбус Нозе, со Мало Дрвени Подарок Кутија Плажа, Сонце Очила 2017 C-CG005 Капка Брод Опис на Производот * рачно изработени Бамбус дрво и очила за сонце
Поларизирани леќи, дрвени бамбус рамка, за мажи
Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.
Ние прифаќаме Dropshipping / Whloesale / !
Она што е во кутијата
1 x 1 дрво подарок кутија
1 x 1 пп торба
1 x 1 ткаенина торба
1 x 1 очила за сонце
Зошто да го одберете тоа?
1. Уникатен, Фантастична Модерен, Добар Изглед. Еко-пријателски
2. Поларизирани Леќи со УВ
3. Тоа може да го подобри вашиот изглед и да се подобри вашата доверба!
4. Добро спакувани со подарок кутија

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
C-CG005-lankuang
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана
Леќа Ширина:
5.4 cm
Леќа Висина:
4.9 cm
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
овална
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата