.

.

БОБО ПТИЦА Облека Бамбус Круг очила за сонце Жените Луксузен Бренд Дизајн Поларизирани Очила за Сонце Мажи со Дрво Подарок Кутија 2017 C-BG011d

БОБО ПТИЦА Облека Бамбус Круг очила за сонце Жените Луксузен Бренд Дизајн Поларизирани Очила за Сонце Мажи со Дрво Подарок Кутија

DEN 2351.52
DEN 988.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БОБО ПТИЦА Облека Бамбус Круг очила за сонце Жените Луксузен Бренд Дизајн Поларизирани Очила за Сонце Мажи со Дрво Подарок Кутија 2017

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
C-BG011d
Леќа Висина:
50.5 cm
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Мачка Очи
Рамка Материјал:
бамбус
Леќа Ширина:
45.5 cm

Најдобри предлози во категоријата