.

.

XD05 8pcs многу Шарени Фиксна ПД Дистанца Optometry Судење Леќа Рамка 10 Различни Бои За Опција Најниски Трошоците за Превозот

XD05 8pcs многу Шарени Фиксна ПД Дистанца Optometry Судење Леќа Рамка 10 Различни Бои За Опција Најниски Трошоците за Превозот

DEN 1789.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Шарени Фиксна ПД Дистанца Optometry Судење Леќа Рамка 10 Различни Бои # XD05
Погоден е за испитување на видот во продавници за очила, одделот за офталмологија во болници, училишта и претпријатија.
Детален Опис На Производот :
1. PD опсег (10 спецификација) :
52mm, 54mm, 56mm, 58mm, 60mm, 62mm, 64mm, 66mm, 68mm, 70mm.
2. Axial калибрација на секоја disc165°0°180°25° оска дипломирањето линија работи контра стрелките на часовникот по должината на оската дипломирањето линија на леќата рамка, со интервал од дипломирањето линија се 5°.
3. Степенот дека пред објективот ротира околу оптички оската во објективот frame360°
4. Опсег на лево или десно леќа рамка нозе должина adjustment90mm99mm, должината на спецификација на судењето рамка зголемување 1mm во чекор.
CE,FDA,ИСО
Секогаш Висока Гаранција за Квалитет и најниска цена
PS : 1 lot = само 8pcs ! Оваа патека рамка има 10 различни фиксна PDs : 52mm, 54mm, 56mm, 58mm, 60mm, 62mm, 64mm, 66mm, 68mm, 70mm - ве Молам оставете ме на порака на вашата цел, која 8 оние што треба?
***** Ако не се ни даде порака, ние секогаш да ви обезбеди PD 56-70mm , ви благодариме за разбирањето . *****

Политика На Враќање :
• Ние не нудиме наплата или размена. Сите се враќа/размена мора да известени ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена мора да биде примен од страна на нас во рок од 15 дена од крајот на редот. Наплата е дадена еднаш производот е враќање. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти.
• Купувачот мора да плати за превозот надомест за враќањето/размена.
• Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable состојба . Ние не ќе прифати било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени, збрчкан или soiled итн.
-
Повратни Информации Политика :
• Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
• Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи или услуги пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми.
• Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас, и добра комуникација е корисно реши секој проблем.
-
Поддршка на корисниците на :
• Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем или прашање што би можеле да имаат.
• Сите е-Мејл ќе се одговори во рок од 12 часа.
• Ве молиме бидете сигурни да го референца на ЦЕЛ БРОЈ, што ќе се купуваат со СИТЕ писма.
• Превозот и ракувањето бесплатно, Плаќање инструкции, политика на Враќање се дел од Условите за Продажба. Ние се претпостави дека сте ги прочитале и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.
-
Купи со доверба :
• Ние сакаме да се купи со доверба..
• Ние не се носат во средно или обновена стоки. Сите предмети што се продаваат се со висок квалитет, и брзо превозот. Без Прашања Праша Гаранција За Парите Назад!
• Цените се ниски, бидејќи ние директно на големо или производител на нашите производи, и затоа отсечени било middleman да ги одржуваме нашите цена за вас на најниската

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nuorishi
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
XD05
PD:
52 за да 70mm
Количина:
1 lot = 8 компјутери по кутија
сертификат :
CE ФДУ ISO
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
боја:
различни 10 бои за опција

Најдобри предлози во категоријата