.

.

2 ПАРЧИЊА Поларизирана Клип на очила за сонце ноќенпоглед Очила и Оптички Очила Рамка Мажите Очила во Рамки Рецепт Очила

2 ПАРЧИЊА Поларизирана Клип на очила за сонце ноќенпоглед Очила и Оптички Очила Рамка Мажите Очила во Рамки Рецепт Очила

DEN 1872.00
DEN 1778.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте ќе дојде до нашата продавница нашата продавница може да снабдување вашето наочари рецепт леќа. ако треба, ве молиме кажете ни за вашите лекови,и плаќаат дополнителни $19.0 рецепт како оваа OD(десно) : SPH _ CYL _ ОСКА _ оперативен СИСТЕМ( лево ) : SPH _ CYL _ ОСКА _ PD(2pupil далечина)_ ДОДАДЕТЕ датум _ (ако сте треба двоен фокус леќа снабдување)
Половина рамка со поместување на клипот само
Половина рамка со поместување на клипот само
Целосна рамка

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
HISHAN
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
681
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри предлози во категоријата