.

.

Chashma Големи Наочари Машки Рецепт Очила Рамка Класичен Дизајнер Оптички Рамки за Очила за Мажи

Chashma Големи Наочари Машки Рецепт Очила Рамка Класичен Дизајнер Оптички Рамки за Очила за Мажи

DEN 811.20
DEN 649.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Рецепт Леќи Услуга :
Ние Може да се Направи Myopia Очила и Читање Очила Според Вашиот Рецепт.
Ве молиме Место Со Цел за Очила Рамка и Леќи во Нашата Продавница, и Ни Остави Порака со Вашиот Рецепт.
Нормално, тоа Трае 3-7 Работни Дена за Сечење и Составување на Леќи.
Анти-Рефлективен Анти УВ, Анти Нула Леќи со Сино/ Зелено Слој :

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7502
Бренд Име:
Chashma
Рамка Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Eyewear Рамки
Точка име :
Рецепт Очила Рамка Класичен Дизајнер Оптички Рамки за Очила
Тип:
Целосна Рамка
МАТЕРИЈА:
Легура
Стил:
Мода, Класика
Користат За:
Оптички Очила Рамка
Боја:
Кафе, Сина
квалитет:
AAAAA+
мерење:
55-18-140(леќа ширина - мост-храм)
Може да се направи на Рецепт Леќи:
Yes

Најдобри предлози во категоријата