.

.

1.61 HMC рецепт леќи photochromic леќи во 1.61 индекс сива боја / кафеава боја оптички леќи Бесплатен превозот смола леќа

1.61 HMC рецепт леќи photochromic леќи во 1.61 индекс сива боја / кафеава боја оптички леќи Бесплатен превозот смола леќа

DEN 2160.00
DEN 2052.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Леќи Во Боја:
сива
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Полиуретански
Број На Модел На:
1.61 photochromic

Најдобри предлози во категоријата