.

.

компјутерски очила рамка очила Анти blue ray јасно леќа игри очила Мажите Спектакл зрачење отпорни наочари eyewear 8199

компјутерски очила рамка очила Анти blue ray јасно леќа игри очила Мажите Спектакл зрачење отпорни наочари eyewear 8199

DEN 960.00
DEN 720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


моден компјутерски очила рамка очила Анти blue ray јасно леќа очила Мажите Спектакл зрачење отпорни наочари eyewear
ЗАБЕЛЕШКА : Сега Нова Серија рамки пристигнат, печатење на бренд промени да се "OVELINESS" на страната на храмот и на леќи за голема големина.

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
8199
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата