.

.

20pc Мода Спортски Очила Очила очила за сонце String Синџир Канапи Lanyard Wetsuit Плетење Еластична Ткаенина Бесплатен Превозот L653

20pc Мода Спортски Очила Очила очила за сонце String Синџир Канапи Lanyard Wetsuit Плетење Еластична Ткаенина Бесплатен Превозот

DEN 614.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден Спортски Очила Очила Очила За Сонце String Синџир Канапи Lanyard Wetsuit Плетење Еластична Ткаенина # L653
*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 20-40 денови за испорака. Ако не можат да чекаат за толку многу време, можете да изберете EMS/ТНТ/Fed Ex/DHL/UPS-от, но нивните товарни се повисоки многу од Кина Пост Воздух. ***
* Карактеристики :
1.Тоа е за Спорт eyewear
2.Канапи Материјал : Wetsuit Плетење Еластична Ткаенина
3.Канапи ширина : 12-15mm
4.Кабелот должина : околу 58-60cm - Што може да водат до 70cm nomally.
5.Нова тежина : 7g/еез
6.Боја : Црна, Жолта, Сина - ГЛАСАЧКО место : Сега Црна Само , ви благодариме за разбирањето.
7. Добри квалитетни, безбедни и confortable
8. Количина : 20 компјутери
9. Pls имајте на ум, ова очила string е дизајниран за храмот на ширина 3-8mm. Ако вашиот храм ширината е премногу голема, кои не се фиксни добро.
Секогаш Гаранција За Квалитет И Конкурентна Цени !

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nuorishi
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
about 58-60cm
Број На Модел На:
L653
боја:
Црна, Жолта, Сина
Канапи ширина:
12-15mm
Нова тежина:
7g/еез
Кабелот материјал:
Wetsuit Плетење Еластична Ткаенина
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Количина:
20 компјутери

Најдобри предлози во категоријата