.

.

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

DEN 549.12
DEN 275.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308
Златен Ѓердан Од Злато Синџир Мажите Накит

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N391
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Унисекс
Функција:
СТАНКОВИЌ ( додатоци )
Компатибилност:
Никој
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Должина:
46cm/55cm/66cm
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
5mm
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена/Розово Злато Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобри предлози во категоријата