.

.

UMODE Бренд Дизајни Шарени Кристал Око Злато Боја Синџир CZ Камен Pendant Ѓердани за Жените Симпатична Шарм Pendulo Подароци AUN0254C

UMODE Бренд Дизајни Шарени Кристал Око Злато Боја Синџир CZ Камен Pendant Ѓердани за Жените Симпатична Шарм Pendulo Подароци

DEN 347.04
DEN 226.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


UMODE Бренд Дизајни Шарени Кристал Око Злато Боја Синџир CZ Камен Pendant Ѓердани за Жените Симпатична Шарм Pendulo Подароци AUN0254 C
Бренд : UMODE
Главниот камен : ААА+ micro круг намали шарени Кубни Циркони
Тип: езеро сино црна CZ камен Pendant Ѓердани за жена
Функција :Жешка Мода Кристал око ѓердани Накит Љубов девојка подароци
Позлата : Вистински Злато Позлатен
Еколошки Стандард : Никел Олово Кадмиум Слободни
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава
Фабриката: Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
Превозот : Бесплатен Превозот
Должина : 40cm+6cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
29*16mm
Број На Модел На:
AUN0254C
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Главниот Камен:
ААА+ micro круг намали шарени Кубни Циркони
Функција:
Моден Кристал око ѓердани Накит Додатоци Љубов девојка подароци
Тежина:
4.74g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Platng:
Вистински Злато Позлатен
Должина:
40.5+6cm
фабрика:
ДА, Поддршка на Големо и Пад на Превозот
Тип:
Нови Шарм езеро сино црна CZ камен Pendant Ѓердани за Жени
превозот:
Бесплатен превозот
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе

Најдобри предлози во категоријата