.

.

Топла продажба поставен snap Приврзоци ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит трговија на големо XL9009

Топла продажба поставен snap Приврзоци ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит трговија на големо

DEN 63.36
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MODESTLE M
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата