.

.

Едноставен Накит Colar Ѓердан Atacado Коноп Стебло Лист Шарм Нерѓосувачки Челик Жените Pendant Ѓердан Од Злато Боја Maple Leaf Ѓердан

Едноставен Накит Colar Ѓердан Atacado Коноп Стебло Лист Шарм Нерѓосувачки Челик Жените Pendant Ѓердан Од Злато Боја Maple Leaf

DEN 105.60
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ICFTZWE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N111
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
пријателство ѓердан
is_customized:
Yes
Пакет:
Бела карта со opp вреќа.10 парчиња 1 торба
pendant материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс,Љубовници,Неколку
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен ,Мода
MOQ:
1pcs примерок ред
Си дозволат услуга:
малопродажната/капка превозот / трговија на големо / прилагодите/OEM
Цел Процес На Времето:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од UPS-от,DHL,Aramex,FedEx,EMS
Синџир должина:
38cm+5cm Продолжен синџир,15+2 Продолжен Синџир,можат да бидат прилагодливи

Најдобри предлози во категоријата