.

.

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.име : ffer12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary
2.мушка големина : 7*8 MM
3.централен : без
4.крстот : дрво
5.испорака : наскоро по ред.
6.ние нема да се одговорни за било каква увоз на трошоците на купувачот земјата.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HT000000104
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
4.1 cm
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Дрво
Мушка големина:
7*8мм
COLORl:
природно дрво и кафеава достапни
централен:
Легура
Крстот:
4.1 cm
Точка име :
дрво кабелот rosary, јаже rosary
Потекло:
Кина
Должина:
за 35cm
дрвен материјал:
јавор дрво
Употреба:
верски подарок

Најдобри предлози во категоријата