.

.

Топла продажба Круг цвеќиња шема snap Pendant ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит XL9007

Топла продажба Круг цвеќиња шема snap Pendant ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит XL9007

DEN 84.00
DEN 80.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата