.

.

XUSHUI XJ Гроздобер Дрвото на Животот Стакло Cabochon Pendant Ѓердан рачно изработени Накит, Сребрен Синџир жените ѓердан

XUSHUI XJ Гроздобер Дрвото на Животот Стакло Cabochon Pendant Ѓердан рачно изработени Накит, Сребрен Синџир жените ѓердан

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло 3. Боја : Сребро 4. Синџир Должина : 45+5 cm / 17.71+1.96 инчен 5. Приврзоци големина : 2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 инчен 6. Стр endant стакло Дијаметар : 2.5 cm / 0.98 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
XUSHUI XJ
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Цинк Легура
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.8 cm*3.6 cm
Број На Модел На:
шарм ѓердан
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло

Најдобри предлози во категоријата