.

.

LOVBEAFAS Мода Бохемски Макси Collares Гроздобер Ѓердан Жените Етничка Циганската Плажа Multilayer Синџир Ткаат Монета Tassel Накит

LOVBEAFAS Мода Бохемски Макси Collares Гроздобер Ѓердан Жените Етничка Циганската Плажа Multilayer Синџир Ткаат Монета Tassel

DEN 213.60
DEN 139.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Pendant Големина:
13cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ER0952
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Легура
обложено боја:
антички сребрен
Повод:
Подароци,Партија,Дневна,Ангажирање,Итн
Води:
слободни
никел:
слободни
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
ODM/OEM:
Можно е и Добредојде
начин на плаќање:
Master card,VISA,Webmoney,Boleto,Итн
одговараат за:
Мамо,Девојка,Дами,Пријатели,Сестра,Итн
Големина:
61cm+5cm

Најдобри предлози во категоријата