.

.

Нови Lockets Pendant Ѓердан Бременоста Топки Лава Камен Lockets Жените Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Мексико Топки

Нови Lockets Pendant Ѓердан Бременоста Топки Лава Камен Lockets Жените Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Мексико

DEN 62.40
DEN 41.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JA0021190
Ангелот Повикувачот Ѓердан е по потекло од Мексико, каде што тоа е поддржано од страна на бремени жени. Бремените жени носат звукот топката директно во желудникот висина. Кафезот на ѓердан може да се одржи звук топката со 16mm дијаметар. Ова е смирувачки ефект на бебето пред и по раѓањето. Ова можете да го користите како синџирите за накит, и, се разбира тоа.
Спецификација :
100% сосема нов
Убав подарок за да се направи некој среќен со својот прекрасен тон и елегантен дизајн
Материјал : бакар
Топка со дијаметар : прибл 16mm
Синџир должина : околу 83cm
18 бои на звукот топка за избор (како на сликата покажува)
32 стилови на ѓердан за избор (како на сликата покажува)
Пакет се вклучени :
1pc x Звук Топката / Синџир / Ангел Повикувачот Ѓердан (ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ѓердан не вклучува звук топката во внатрешноста, можете да го купите одделно доколку е потребно, ви благодарам!)

EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Хармонија топката ѓердан,ангел повикувачот ѓердан,мексиканската bola
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Shellhard
Pendant Големина:
како на слика
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Најдобри предлози во категоријата