.

.

WT-G234 трговија на Големо со Висок Квалитет различно обоени Аура Кварцен Кристал Стапче Точка Убава Суров Титан Минерални Примероци Накит

WT-G234 трговија на Големо со Висок Квалитет различно обоени Аура Кварцен Кристал Стапче Точка Убава Суров Титан Минерални Примероци

DEN 2352.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме! килограм
WT-G234 трговија на Големо со Висок Квалитет различно обоени Аура Кварцен Кристал Стапче Точка Убава Суров Титан Минерални Примероци Накит
Бренд :
WKT Точка законик : WT-G234
Материјал : Природни ангел опал кварцен кристал
ГОЛЕМИНА на :
15-20mm X 30-40 MM
Метал заврши :
никој
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
само приврзоци без синџир, ако сакате синџир, pls изберете друг линк
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Сертификат :
SGS
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com ве Молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
WT-G234
Обликотшема:
точка
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата