.

.

2017 жена накит изјава ѓердани & привезоци, Цвеќиња pendant гроздобер Долг ѓердан жените божиќ подарок collares mujer

2017 жена накит изјава ѓердани & привезоци, Цвеќиња pendant гроздобер Долг ѓердан жените божиќ подарок collares mujer

DEN 186.72
DEN 138.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
проверете подолу
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Coostuff
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
восок
Компатибилност:
no
Функција:
no
Должина:
85cm
Бесплатен превозот :
Yes
Рачно изработени:
Yes
Трговија на големо:
Yes
божиќ подароци:
Yes

Најдобри предлози во категоријата