.

.

6x10mm Бела Слатководни Бисер 10-12mm Круг Оникс Природен Камен Монистра Мода Жените Ѓердан 15-17Прилагодлива Големина,со Бесплатен превозот

6x10mm Бела Слатководни Бисер 10-12mm Круг Оникс Природен Камен Монистра Мода Жените Ѓердан 15-17Прилагодлива Големина,со Бесплатен

DEN 544.80
DEN 425.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Копче
Број На Модел На:
zzy241
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Тибетската сребро,Ниту еден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
6x10mm 10-12mm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
jbyzbsm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Функција:
Никој
Ѓердан Тип:
Chokwers Ѓердан
Функција:
Други
Должина:
15 Инчен,Прилагодлива Големина
Метал Тип:
Никој
Материјал:
Бисер,ахат
Парична казна или Мода:
Моден
Предмет Тип:
ѓердан
боја:
multicolor

Најдобри предлози во категоријата