.

.

Жените Мода Уникатен Ѓердан Накит Шарм Розова Црното Злато Остава Вистинска Природа Лист Pendant Долг Џемпер Изјава Ѓердан

Жените Мода Уникатен Ѓердан Накит Шарм Розова Црното Злато Остава Вистинска Природа Лист Pendant Долг Џемпер Изјава Ѓердан

DEN 92.16
DEN 50.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JA0021923
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиумски
Боја : Розово злато, Сребрена, Црна, Златна
Синџир должина : 60cm
Leaf length : 5-10cm
Leaf width : 3-6cm
Листот е вистински лист
Модерен и убава, покажуваат вашата личност
Ќе биде повеќе шармантна и привлечна со тоа
Тоа е уникатен подарок за вашите пријатели, семејство
Пакет се вклучени :
1pc x ѓердан
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
leaf length
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
остава pendant долг ѓердан
Бренд Име:
Shellhard
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Најдобри предлози во категоријата