.

.

2017 Мода Нерѓосувачки Челик Писмо Ѓердан Приврзоци Изјава Ѓердан Тело Долг Синџир На Накит За Жените И Мажите Подарок

2017 Мода Нерѓосувачки Челик Писмо Ѓердан Приврзоци Изјава Ѓердан Тело Долг Синџир На Накит За Жените И Мажите Подарок

DEN 33.12
DEN 25.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Пад На Превозот 2017 Мода Нерѓосувачки Челик Писмо Ѓердан Приврзоци Изјава Ѓердан Тело Долг Синџир На Накит За Жените И Мажите Романтичен Подарок
Објектот Информации *Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик *Големина : Се Продаваат По Околу 20.5 Инчен Влакно *Боја :
оригиналната боја *Тежина : 10g/ парче *Количина : 1piece
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
15081420030
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Pendant Големина:
2mm
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
is_customized:
Yes
Големина:
2mm
Пол:
Мажи/ Жени/Девојка Љубовник аметист ѓердан
Користи:
Денот на вљубените Подароци
Материјал:
Позлатени сребро-обложено Синџир
Стил:
деверуша Пријателство подарок хривнија
Тема:
Пријателство,деверуша свадба подарок
Боја:
оригиналната боја
ѓердан:
Писмо лебди locket Ѓердан
Должина:
Sold Per Approx 20.5 Inch Strand

Најдобри предлози во категоријата