.

.

Bespmosp 12 Редови Широк Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан Жените Булчински Свадба Партија Матурска Луксузни Шарм Јаки Накит Божиќ Подароци

Bespmosp 12 Редови Широк Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан Жените Булчински Свадба Партија Матурска Луксузни Шарм Јаки Накит Божиќ

DEN 134.88
DEN 112.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 1 PC Ѓердани :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Bespmosp
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
N3047
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата