.

.

Романтичен Подарок 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода љубовно Писмо Ѓердани Приврзоци Alfabet Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Жените Накит

Романтичен Подарок 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода љубовно Писмо Ѓердани Приврзоци Alfabet Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Жените

DEN 335.04
DEN 285.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 45см Тежина 2.7 g Стил Мода Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Кон својствата

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
25mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BF1238
Стил:
Тренди
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
2.7g

Најдобри предлози во категоријата