.

.

Жешка Мода Мода Европа и сад на класичен имитација бисер ѓердани невестата накит корејски парична казна рачно изработени beaded jewe

Жешка Мода Мода Европа и сад на класичен имитација бисер ѓердани невестата накит корејски парична казна рачно изработени beaded

DEN 104.64
DEN 85.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XL343
Pendant Големина:
/
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
Функција:
/

Најдобри предлози во категоријата