.

.

Пенливи нови почетоци mandala Pendant ѓердан Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените FOMALHAUT Накит 2017

Пенливи нови почетоци mandala Pendant ѓердан Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените FOMALHAUT Накит 2017

DEN 95.04
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Има картичка
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOMALHAUT
Pendant Големина:
0.8 cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
40cm

Најдобри предлози во категоријата