.

.

Yiustar 2018 Нова Мода Le Petit Малиот Принц Ѓердан среќно Бебе Слон во Змија Ѓердан XL237

Yiustar 2018 Нова Мода Le Petit Малиот Принц Ѓердан среќно Бебе Слон во Змија Ѓердан XL237

DEN 90.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
yiustar
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
ѓердани за жени
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl237
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Жените Ѓердани:
Pendant Ѓердани
ѓердан за жени:
златен ѓердан
сребрен ѓердан:
едноставна ѓердан
неколку ѓердан:
statemenet ѓердан
тренди ѓердан:
канал накит
моден ѓердан:
pendant ѓердан
моден накит ѓердан:
синџир ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
слон

Најдобри предлози во категоријата