.

.

8SEASONS Дрво Pin рачно изработени Ѓердан Природни Долг Џемпер Гроздобер Ѓердан Вино Зелена Мушка Жените Накит 113*4.3 cm, 1 Парче

8SEASONS Дрво Pin рачно изработени Ѓердан Природни Долг Џемпер Гроздобер Ѓердан Вино Зелена Мушка Жените Накит 113*4.3 cm, 1

DEN 300.00
DEN 237.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : )
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка! -Плаќање Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Aliexpress Зачувам преку Visa,master Card,QIWI,Wstern Унија,и Банкарски Трансфери. -Превозот Секој ред се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, каде и да го достигне секој клиенти рака.
-Повратни информации Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да контакт кога се сретне некој проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, како и сите несреќи ќе се реши .

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
кука
Pendant Големина:
13.1 cm*4.3 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
8Seasons
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AE000362 AE000363
Компатибилност:
no
Функција:
деко

Најдобри предлози во категоријата