.

.

BoYuTe (30 Парчиња/Многу) 58*17MM Гроздобер Diy Додатоци Дел Материјал Антички Бронза Сребрена Круна Копче за Приврзоци за Изработка на Накит

BoYuTe (30 Парчиња/Многу) 58*17MM Гроздобер Diy Додатоци Дел Материјал Антички Бронза Сребрена Круна Копче за Приврзоци за Изработка

DEN 410.88
DEN 349.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (30 Парчиња/Многу) 58*17 MM Гроздобер Diy Додатоци Дел Материјал Антички Бронза Сребрена Круна Копче за Приврзоци за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Кон својствата

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD0200
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
копче
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
накит наоди
Објектот:
круна pendant
Големина на Pendant :
58*17MM
боја:
Античкиот бронза Антички сребрен позлатен
Се продава начин:
30 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Најдобри предлози во категоријата