.

.

Приврзоци Filigree Пердув,2017 Сосема Нова Мода Накит Томас Стил Bijoux Ѓердан Додатоци Подарок За Тс Жена И Се Бунтуваат Мажи

Приврзоци Filigree Пердув,2017 Сосема Нова Мода Накит Томас Стил Bijoux Ѓердан Додатоци Подарок За Тс Жена И Се Бунтуваат Мажи

DEN 560.64
DEN 437.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Производот
Аманда Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Аманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија
Аманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Од Економски Воздух Пошта Кога Цел Pirce Превозот Од
Regeisted Пост Воздух Пошта Кога Цел Pirce > US$ 5 . Превозот Со Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Pirce > US$150 .Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
Thaddaeus
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Приврзоци Filigree Пердув
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Еколошки Стандарди:
Никел , Олово , Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Најдобри предлози во категоријата