.

.

Нови Циркон Легура Кристал Приврзоци Ѓердан Хривнија Додатоци Jewery за DIY Декорации

Нови Циркон Легура Кристал Приврзоци Ѓердан Хривнија Додатоци Jewery за DIY Декорации

DEN 18.72
DEN 18.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис Стил : Мода
Големина На : Различни Големини
Тежина : Околу 20g
Материјал : Алуминиум Кристално
Боја : Златна И Сребрена
Модел : Мулти Обрасци
Пол : Жените Дама Девојка
Количина : Како што е прикажано на слики
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
Жените
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата