.

.

ADOLPH Накит трговија на Големо Мода Школки морска ѕвезда Симулирани-бисер Ѓердан Изјава Ѓердани & Приврзоци Жените Макси Ѓердан

ADOLPH Накит трговија на Големо Мода Школки морска ѕвезда Симулирани-бисер Ѓердан Изјава Ѓердани & Приврзоци Жените Макси Ѓердан

DEN 181.44
DEN 145.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ADOLPH
Број На Модел На:
95-NJ60
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
како фото

Најдобри предлози во категоријата