.

.

Гроздобер Кристал Голема Глава Панда Мечка Ѓердан Ѓердан Јака Изјава Ѓердан Pendant DIY Накит Жените Подароци Додатоци B85

Гроздобер Кристал Голема Глава Панда Мечка Ѓердан Ѓердан Јака Изјава Ѓердан Pendant DIY Накит Жените Подароци Додатоци B85

DEN 76.32
DEN 62.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ легура Страна : 60 CM Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Кон својствата

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Нови
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Pendant Големина:
MM

Најдобри предлози во категоријата