.

.

WT-P775 Природни соларни stalactite кварц pendant прекрасни случајно форма соларни stalactite кварц pendant за жени

WT-P775 Природни соларни stalactite кварц pendant прекрасни случајно форма соларни stalactite кварц pendant за жени

DEN 2880.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P775 Природни соларни stalactite кварц pendant прекрасни случајно форма соларни stalactite кварц pendant за жени
Точка Законик :
WT-P775
Материјал :
Природната сончева stalactite кварц
ГОЛЕМИНА на :
Околу 25-35mm на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
MOQ :
20 PCS секој стил, можете да избрани боја
Заврши :
24k вистински Злато electroplated на камен остро, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Кон својствата

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WT-P775
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слободна Форма
Функција:
Декорација
цена:
трговија на големо цена
Место на Потекло:
Кина
боја:
Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата