.

.

Фото Внатре Мода Жените Шупливи Sliver Срцето Pendant Долг Синџир на Ѓердан Џемпер Ѓердан Бесплатен превозот

Фото Внатре Мода Жените Шупливи Sliver Срцето Pendant Долг Синџир на Ѓердан Џемпер Ѓердан Бесплатен превозот

DEN 44.64
DEN 36.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


МОЖЕ исто ТАКА да КАКО што се : КАРАКТЕРИСТИКИ : Фото Внатре Мода Жените Шупливи Sliver Срцето Pendant Долг Синџир на Ѓердан Џемпер Ѓердан Бесплатен превозот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Точка Законик : M193
Материјал : Алуминиумски
Должина : 46 см
Pendant Големина : 2.5*2.5 cm
Количина : 1pcs
Боја : Сребрена
Пол : Жените
Applicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.
Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm
ATT :
1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pcs x Ѓердан - СЛИКИ ПОКАЖУВААТ :
Накит Одржување :
Пад на превозот што ќе се не се вклучени во Фактурата во пакет или надвор од пакетот за ништо информации и ние не може да го прифати CSV. Внимание : Една парцела превозот на една адреса *Цел *Цел> $10, ние ќе ја испрати од Кина пост регистрирани воздух mail *Цел >$15 , ние ќе ја испрати од Epacket (само за НАС) *Известување доколку сакате да испратите брзо , можете да го плати превозот надомест за кои превозот метод сакате да избор.или можете да контактирате со мене, слободно. ви благодариме
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Плаќање :
1. Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
2. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
Се Враќа Политика :
Повратни информации :
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Контакт со нас на :
Нашиот Телефонски Број : (86) 0579-89908530
Нашата Адреса : Yiwu SANHE Увоз & Извоз Ко.ltd
3 Кат, Кула 3
Yiwu High-tech " Бизнис Инкубатор
Xuefeng запад пат НЕМА.968, Beiyuan Subdistrict
Yiwu Град, Провинција Жеџијанг, Кина
Нашите работно време : Пекинг време од 8 : 00 ЧАСОТ-17 : 00ЧАСОТ

Кон својствата

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yanqueens
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.5*2.5 CM
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N193
Должина:
46cm

Најдобри предлози во категоријата