.

.

Нова Аниме Наруто Ѓердан Kakashi Наруто Uzumaki Akatsuki Членови Itachi ѓердан Konoha симбол Pendant Ѓердан Мода cosplay

Нова Аниме Наруто Ѓердан Kakashi Наруто Uzumaki Akatsuki Членови Itachi ѓердан Konoha симбол Pendant Ѓердан Мода cosplay

DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Назад кон мојата продавница : Нова Аниме Наруто Ѓердан Kakashi Наруто Uzumaki Akatsuki Членови Itachi ѓердан Konoha симбол Pendant Ѓердан Мода cosplay
Предмет Тип : ѓердан
Пол : Жени/Мажи Материјал : Метал Метали Тип : Цинк Легура Позлатен боја : Сребро Позлатен
Превозот 1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака. 2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака. 3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 7-20 работни денови за испорака. плаќање ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања. За нас Ние сме Накит Manufacter,ние се специјализираат мода накит,главно е Циркон прстени, бисер прстени, rinestone прстени,природен камен прстени, од не ' рѓосувачки челик прстени, ахат прстени и така натаму.ние, исто така, го продаде ѓердан,нараквица,earring.ОЕМ најголемиот дел&судењето цел се добредојдени Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 часа и да се потрудиме да се сретне со вашите барања,тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ѓердан
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
сребро позлатен
Е Прилагодена:
Yes
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
Раѓањето На Место:
Кина
Должина:
25

Најдобри предлози во категоријата