.

.

2017 Нови Двојно Имиња Ѓердан за Жените Топла Продажба Лето Стил Обичај Ѓердан Ѓердан од Злато боја Персоналните Collares Ѓердан

2017 Нови Двојно Имиња Ѓердан за Жените Топла Продажба Лето Стил Обичај Ѓердан Ѓердан од Злато боја Персоналните Collares Ѓердан

DEN 720.00
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Предмет тип : Pendant ѓердани Тело синџир/ѓердан ѓердан/Бренд Minecraft
Материјал : Цинк легура Готски/Corrente де Prata colares ѓердан /Trinket
Боја : злато Ѓердани/Pendant Ѓердан/Рачно изработени Шарм Ѓердан
Пол : Жени/Мажи/Жени/Возрасни/Деца Мода Ѓердан/Долг Ѓердан
Стил : Трендовски и Класичен,Romatic,Секојдневен Ѓердани/Pendant Ѓердан/макси Шарм
Состојба : 100% Сосема Нов Ѓердани/Pendant Ѓердан/Collares 2014 Шарм Ѓердан
Шарм Pendant Trinket Ѓердан/Collares.Corrente Де Ouro/Мажи Индија Накит/Joias/Персоналните Bijoux

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
NE2016071901
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
senfai
Тип На Објект:
custom name pendant ѓердан
Стил:
Тренди и Класичен,Romatic,Неврзан
боја:
Злато
Наслов:
ѓердан,pendant ѓердан,ѓердан за жени
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
about 41+5cm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата