.

.

мојата форма Антички Сребрен Позлатен Младата Месечина Pendant изјава ѓердан Vikking Симбол Врежани Мистериозни Мажи Накит

мојата форма Антички Сребрен Позлатен Младата Месечина Pendant изјава ѓердан Vikking Симбол Врежани Мистериозни Мажи Накит

DEN 119.04
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
20.5*30.5 mm
Број На Модел На:
AFA103128
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Класичен
Функција:
красат
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
жени, мажи, девојки, момчиња
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-пријателски Направен, Со Nickle И да Доведе Слободни
Главниот Камен:
Никој
Е Прилагодена:
Yes
ОЕМ:
Yes
Должина:
45cm+5cm extender
Mnaufacture:
ОЕМ

Најдобри предлози во категоријата