.

.

мојата форма Сребро Позлатен Две Ѕвезди во Круг Pendant Љубов Ѕвезда Ѓердан Накит за Подарок за Малите Девојчиња

мојата форма Сребро Позлатен Две Ѕвезди во Круг Pendant Љубов Ѕвезда Ѓердан Накит за Подарок за Малите Девојчиња

DEN 119.04
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

DETAL ИНФОРМАЦИИ Синџир Должина : 45см+5cm extender (18")
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно;
Совршен за dailywear, роденден, годишнина или други occassion
Тренди и класичен стил
Рачно изработени накит одлуки

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
A127174
Pendant Големина:
19*19mm
Обликотшема:
Ѕвезда
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Пол:
Девојки
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
красат
Метална боја:
сребро позлатен
Пол:
Жените,Младите Девојки, Девојки
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-пријателски Направен, Со Nickle И да Доведе Слободни
Е Прилагодена:
Yes
ОЕМ:
Yes
Должина:
45cm+5cm extender (18)

Најдобри предлози во категоријата