.

.

мојата форма Антички Сребрен Позлатен Цел Круг Шарм Диск Pendant Нова Жешка Прирачник синџир Изјава Ѓердан Ѓердан Жена Накит

мојата форма Антички Сребрен Позлатен Цел Круг Шарм Диск Pendant Нова Жешка Прирачник синџир Изјава Ѓердан Ѓердан Жена Накит

DEN 119.04
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
AFA127173
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
25*29mm
Бренд Име:
мојата форма
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
красат
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Жените,Младите Девојки, Девојки
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-пријателски Направен, Со Nickle И да Доведе Слободни
Е Прилагодена:
Yes
ОЕМ:
Yes
Должина:
45cm+5cm extender (18)

Најдобри предлози во категоријата