.

.

Ѓердан Тигар Заб Луксузен Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Бунтовнички Мушка TS 925 Sterling Silver Мода Накит трговија на Големо

Ѓердан Тигар Заб Луксузен Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Бунтовнички Мушка TS 925 Sterling Silver Мода Накит трговија

DEN 613.44
DEN 386.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
45см, 53cm, 70cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Томас Стил Бунтовнички Срце
Обликотшема:
Скелетот
Pendant Големина:
0.26 cm
Бренд Име:
Coinbabi
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
-
Функција:
-
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Должина:
45cm-90cm

Најдобри предлози во категоријата