.

.

Neoglory Австрија Кристал & Кристал Шарм Долг Ѓердан Блескавите Пеперутка Дизајн Легура Позлатен За Жени, Романтичен Подарок

Neoglory Австрија Кристал & Кристал Шарм Долг Ѓердан Блескавите Пеперутка Дизајн Легура Позлатен За Жени, Романтичен Подарок

DEN 509.76
DEN 286.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Бренд Име:
NEOGLORY
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
1.5*1.5 cm
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
39+3cm

Најдобри предлози во категоријата